Usage Report (1.0.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས
