Usage Report (1.0.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Field
uk: Поле

en: Published
uk: Опубліковано

en: Other
uk: Інше

en: Entity
uk: Сутність

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Usage
uk: Використання

en: Bundle
uk: Пакет
