Usage Report (1.0.0-alpha6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Language
is: Mál

en: Edit
is: Broyt

en: Field
is: Rein

en: Published
is: Útgivið

en: Other
is: Annað

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um
