Usage Report (1.0.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Language
fr: Langue

en: Edit
fr: Modifier

en: Field
fr: Champ

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: Other
fr: Autre

en: Entity
fr: Entité

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV

en: Bundle
fr: Type
