Usage Report (1.0.0-alpha6) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: Field
id: Bidang

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Other
id: Lainnya

en: Entity
id: Entitas

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Bundle
id: Bundel
