Usage Report (1.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Field
kk: Өріс

en: Published
kk: Жарияланған

en: Other
kk: Басқа
