Usage Report (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Field
lv: Lauks

en: Published
lv: Publicēts

en: Other
lv: Citi

en: Entity
lv: Entītija

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Bundle
lv: Komplekts
