Usage Report (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Bundle
mr: बंडल
