Usage Report (1.0.0-alpha7) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Language
de: Sprache

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Field
de: Feld

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Other
de: Weitere

en: Entity
de: Entität

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Download CSV
de: CSV speichern

en: Bundle
de: Subtyp
