Usage Report (1.0.0-alpha7) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Entity
el: Οντότητα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα
