Usage Report (1.0.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Field
eo: Kampo

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Other
eo: Alia

en: Bundle
eo: Fasko
