Usage Report (1.0.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Other
hu: Egyéb

en: Entity
hu: Entitás

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Bundle
hu: Mezőköteg
