Usage Report (1.0.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Field
ro: Câmp

en: Published
ro: Publicat

en: Other
ro: Altele

en: Entity
ro: Entitate

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Bundle
ro: Pachet
