Usage Report (1.0.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Field
hr: Polje

en: Published
hr: Objavljeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
