Usage Report (1.0.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Other
lt: Kiti

en: Entity
lt: Esybė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Bundle
lt: Paketas
