Usage Report (1.0.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ
