Usage Report (1.0.0-alpha9) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
