Usage Report (1.0.0-alpha9) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Field
oc: Camp

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Published
oc: Publicat

en: Other
oc: Autre

en: Entity
oc: Entitat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Bundle
oc: Paquet
