Usage Report (1.0.0-alpha9) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Other
te: ఇతర

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
