Usage Report (1.0.0-alpha13) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Field
bs: Polje

en: Published
bs: Objavljeno
