Usage Report (1.0.0-alpha13) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Field
ca: Camp

en: Published
ca: Publicat

en: Other
ca: Altres

en: Entity
ca: Entitat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall
