Usage Report (1.0.0-alpha13) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Field
es: Campo

en: Published
es: Publicado

en: Other
es: Otro(s)

en: Entity
es: Entidad

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Bundle
es: Paquete
