Usage Report (1.0.0-alpha13) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
