Usage Report (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Bundle
ne: पोका
