Usage Report (1.0.0-alpha13) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
