Usage Report (1.0.0-alpha13) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Published
sq: Publikuar

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
