USAJobs (2.0.5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: No fields available
ja: 利用可能なフィールドがありません

en: Host
ja: ホスト

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Organization
ja: 会社

en: About
ja: アバウト

en: Results Per Page
ja: ページごとの結果
