USAJobs (2.0.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: User Agent
vi: Trình dùng

en: Organization
vi: Tổ chức

en: About
vi: Giới thiệu
