USAJobs (2.0.6) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: No fields available
uk: Доступні поля відсутні

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Host
uk: Хост

en: Organization
uk: Організація

en: About
uk: Про модуль
