USAJobs (2.0.8) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
