USAJobs (2.0.8) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Authentication
cs: Ověření

en: About
cs: Popis
