USAJobs (2.0.8) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Organization
eu: Erakundea

en: About
eu: (r)i buruz
