USAJobs (2.0.8) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Organization
fa: سازمان

en: About
fa: درباره
