USAJobs (2.0.8) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Name
fr: Nom

en: No fields available
fr: Aucun champ disponible

en: Authentication
fr: Authentification

en: Organization
fr: Organisation

en: About
fr: À propos
