USAJobs (2.0.8) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Authentication
gl: Autenticación

en: About
gl: Información
