USAJobs (2.0.8) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Authentication
he: הזדהות

en: Organization
he: ארגון

en: About
he: אודות
