USAJobs (2.0.8) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: About
lv: Par
