USAJobs (2.0.8) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: - None -
no: - Ingen -

en: Name
no: Navn

en: Authentication
no: Autentisering

en: Organization
no: Organisasjon

en: About
no: Om
