USAJobs (2.0.8) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: 5
ne: ५

en: About
ne: बारेमा

en: 100
ne: १००

en: 200
ne: २००

en: 300
ne: ३००

en: 500
ne: ५००
