USAJobs (2.0.8) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Authentication
ps: تصدیق

en: About
ps: په اړه
