USAJobs (2.0.8) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: Authentication
ro: Autentificare

en: About
ro: Despre
