USAJobs (2.0.8) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Authentication
sk: Overenie

en: Organization
sk: Firma

en: About
sk: Informácie o
