USAJobs (2.0.8) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: About
sq: Informacione
