USAJobs (3.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: No fields available
da: Ingen tilgængelige felter

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Organization
da: Organisation

en: About
da: Om
