USAJobs (3.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: About
el: Περί
