USAJobs (3.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Authentication
et: Autentimine

en: About
et: Programmist
