USAJobs (3.0.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Organization
fi: Organisaatio

en: About
fi: Tietoja

en: 200
fi: 150
