USAJobs (3.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Name
hi: नाम

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: About
hi: के बारे में
