USAJobs (3.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Name
id: Nama

en: Authentication
id: Autentikasi

en: About
id: Tentang
