USAJobs (3.0.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Name
it: Nome

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Organization
it: Organizzazione

en: About
it: Informazioni
